ZAMKNIJ

NOWY GRAFIK FITNESS!

obrazek
2022-07-27

Nowy grafik Fitness!

 

Obowiązuję od 5.09.2022

 

Panel klubowicza

Logowanie do panelu klienta ART FITNESS

Zapomniałeś hasła do systemu. Wygeneruj nowe hasło.
Podaj adres e-mail podany przy rejestracji a my przyślemy nowe hasło.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w bazie klubu!

aktywuj konto

Posiadasz konto w bazie klubu.
Otrzymałeś KOD AKTYWACYJNY

zarejestruj się

Nie posiadasz konta
w bazie klubu.

Nasi
partnerzy:
Hammer Strenght Life Fitness Trec Fabryka Siły Your Way to Better Life

STREFA

cardio

obrazek

Strefa posiadająca specjalistyczne urządzenia najnowszej generacji, które pozwolą wykonywać ćwiczenia kształtujące sylwetkę oraz poprawiające wydolność organizmu. Rowerki , eliptyki  oraz bieżnie pomogą zrzucić zbędne kilogramy jak i zadbać o wytrzymałość oraz wydolność układu krążenia.

STREFA

wolnych ciężarów

obrazek

Znajdziesz w niej szeroką gamę hantli treningowych oraz obciążenia dokładanego na sztangi oraz gryfy.Ta różnorodność sprawia, że indywidualny trening będzie możliwy zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.


STREFA

treningu funkcjonalnego

obrazek

Strefa tego rodzaju ukazuje nowe podejście do treningu. Podstawową zasadą treningu funkcjonalnego jest wielostawowość ćwiczeń, taki trening harmonijne wzmacnia mięśnie całego ciała. Strefa ta wyposażona jest w przyrządy firmy Jordan, Synrgy 360 XM oraz system TRX.

STREFA

treningu kształtującego i siłowego

obrazek

Strefa z urządzeniami harmonijnie kształtującymi wszystkie grupy mięśniowe decydujące o zgrabnej, sportowej sylwetce. Poszczególne urządzenia przy określonym obciążeniu i liczbie powtórzeń szybko i w prosty sposób pomogą osiągnąć zamierzony efekt.


SALA

fitness

obrazek

Sala fitness znajdująca się na parterowej kondygnacji to 140 m2 klimatyzowanej i profesjonalnie przygotowanej powierzchni do zajęć grupowych, tańca i fitness, zajęć mentalnych i wzmacniających oraz treningu funkcjonalnego, rehabilitacji oraz treningów personalnych.

Bar

Art Fit

obrazek

Fitnesowa Strefa Relaksu – miejsce, w którym odzyskasz utracone podczas treningu siły i zregenerujesz organizm dzięki szerokiej gamie suplementów najwyższej jakości. Fit Bar oferuje koktajle białkowe oraz białkowo-węglowodanowe w wielu smakach, wysokobiałkowe i energetyczne batony, ciastka owsiane oraz wszelakie napoje. Spragnionych kofeiny Fit Bar uszczęśliwi wyśmienitą, świeżo parzoną kawą.
Zapewniamy miłą atmosferę, spokój i wygodę, a także możliwość skorzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

STREFA

Art SQUASH

obrazek

W swojej ofercie posiadamy 2 korty do gry w Squasha. Squash to nowa a zarazem niezwykle prężnie rozwijająca się dziedzina sportowej rozrywki. Opierająca się na ogólnorozwojowej dynamicznej grze, podczas której pracują wszystkie partie mięśniowe. To doskonały sposób na wypracowanie wymarzonej sylwetki oraz poprawę kondycji. To sport dla wszystkich - bez względu na wiek i stopień umiejętności. Instruktor prowadzi grupy treningowe dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie oraz udziela cennych wskazówek graczom na każdym poziomie gry.