ZAMKNIJ

NOWY GRAFIK FITNESS!

obrazek
2022-07-27

Nowy grafik Fitness!

 

Obowiązuję od 5.09.2022

 

Panel klubowicza

Logowanie do panelu klienta ART FITNESS

Zapomniałeś hasła do systemu. Wygeneruj nowe hasło.
Podaj adres e-mail podany przy rejestracji a my przyślemy nowe hasło.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w bazie klubu!

aktywuj konto

Posiadasz konto w bazie klubu.
Otrzymałeś KOD AKTYWACYJNY

zarejestruj się

Nie posiadasz konta
w bazie klubu.

Nasi
partnerzy:
Hammer Strenght Life Fitness Trec Fabryka Siły Your Way to Better Life

Profesjonalny Klub Fitness do 1000mkw

obrazek

W listopadzie 2016r zostaliśmy zwycięzcami w konkursie na profesjonalny klub do 1000mkw. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do podejmowania dalszych wyzwań i rozwoju klubu.

Ten sukces to zasługa wszystkich, którzy tworzą ten klub. Każde takie miejsce tworzą ludzie, począwszy od naszego niezastąpionego zespołu po samych naszych Klubowiczów. Bez nich nigdy byśmy tego nie osiągnęli!

Taka nagroda zobowiązuje, dlatego na przyszłość planujemy rozwój klubu, a tym samym pragniemy dawać klubowiczom nowe cele i wyzwania.

PASJA

Wszystko zaczęło się od hobby.

obrazek

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem już w szkole podstawowej uczęszczając do klasy o tym profilu. Wraz z upływem czasu rozwijałem swoje zamiłowanie do aktywności fizycznej i gier zespołowych. Początkowo trenowałem koszykówkę, piłkę halową, a nawet paintball, jednak to treningi siłowe stały się nieodłącznym elementem mojego życia. W wieku 20 lat odkryłem, że to one sprawiają mi najwięcej przyjemności i tak zrodziła się moja pasja. Do dnia dzisiejszego jestem wierny tej dyscyplinie sportu i z przyjemnością dzielę się swoją pasją z innymi.

TRENINGI

i sukcesy.

obrazek

Plan otwarcia Klubu fitness i rozpoczęcie treningów u Adama Adamskiego Mistrza Polski w Kulturystyce przyczyniły się do podjęcia przygotowań do zawodów kulturystycznych. Profesjonalne treningi a tym samym dokładniejsze poznanie metod i technik treningowych oraz dietetycznych reguł, przyniosły efekty w postaci uzyskania spektakularnych efektów podczas zawodów kulturystycznych. Debiuty pierwsze zawody kulturystyczne federacji IFBB zaowocowały zajęciem 3 miejsca w  kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180 cm.  Kolejne zawody również przyniosły nieoczekiwany sukces, Mistrzostwa Polski federacji NAC w Żaganiu wiązały się z zajęciem 3 miejsca tym razem w kategorii athletick.

ART FITNESS

Powstanie Klubu

obrazek

Art Fitness w Kościanie powstał w miejscu starego magazynu nasiennego dawnej Cukrowni Kościańskiej. Po gruntownym remoncie obiekt zajmuje ponad 1000m2, a jego innowacyjne wnętrze posiada wyjątkowy, ciepły charakter.
Na parterze znajdują się Dział Obsługi Klienta połączony z przestronną strefą Fit Baru, duża sala do zajęć fitness oraz dwa nowoczesne korty do squasha. Na piętrze natomiast, powstała siłownia o powierzchni 350 m2 wyposażona w najnowszy sprzęt Life Fitness oraz Hammer Strenght (jako jeden z niewielu Klubów w Polsce posiadamy tę markę) wraz z oddzielną salą  do Treningu Funkcjonalnego.
Jesteśmy jedynym takim kompleksowym obiektem w okolicach Kościana i jednym z najnowocześniejszych Klubów w Polsce.
Profesjonalna obsługa zapewni Ci opiekę i pozytywne wsparcie na każdym kroku od recepcji poprzez zajęcia grupowe i treningi personalne, a także dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z Klientów, sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. .
Oferujemy inną, lepszą drogę do nowego stylu życia dla każdego, kto zdecyduje się przekroczyć próg naszego klubu.