ZAMKNIJ

III SQUASHOWE MISTRZOSTWA MIASTA KOŚCIANA

obrazek
2019-05-07

Zapraszamy wszystkich chętnych Kościaniaków zarówno do udziału, jak i aktywnego kibicowania w III Squashowych Mistrzostrwach Miasta Kościana o Puchar Burmistrza!

Szczegóły na plakacie i w Klubie.

 

Do zobaczenia!

Panel klubowicza

Logowanie do panelu klienta ART FITNESS

Zapomniałeś hasła do systemu. Wygeneruj nowe hasło.
Podaj adres e-mail podany przy rejestracji a my przyślemy nowe hasło.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w bazie klubu!

aktywuj konto

Posiadasz konto w bazie klubu.
Otrzymałeś KOD AKTYWACYJNY

zarejestruj się

Nie posiadasz konta
w bazie klubu.

Nasi
partnerzy:
Hammer Strenght Life Fitness Trec Your Way to Better Life

Szymon Rybakowski

Menadżerowie Trenerzy Recepcja

obrazek

Magister  fizjoterapeuta o specjalności  fizjoterapia z gimnastką  korekcyjno-kompensacyjną . Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jego spojrzenie na anatomie człowieka, oraz ruch opiera się o jego własne doświadczenia w pracy z pacjentami oraz pracy nad własnym ciałem, w którym zmagał się z wadą postawy. Dzięki temu potrafi dobrać ćwiczenia oraz dopasować treningi do  osób po kontuzji  ,które chcą wrócić do zdrowia i utrzymać formę. Zdobytą wiedzą z zakresu fizjoterapii i kulturystki urozmaici i wzbogaci twój trening. Szymon pomoże Ci również w racjonalnym zgodnym z ustalonym celem dopasowaniu planu dietetycznego i treningowego.

Tomasz Gidaszewski

obrazek

Trener sportów siłowych, fitnessu i żywienia.

Ukończył kurs o specjalizacji FITNESS-ĆWICZENIA SIŁOWE-ŻYWIENIE u Łukasza Kaźmierczaka- Mistrza Świata w kluturystyce w 2013r.

Oferuje Państwu wiedzę zdobytą podczas nauki popartą 15-letnim doświadczeniem, wykorzystując przy tym wiele wskazówek utytułowanych zawodników na terenie Polski i na arenie międzynarodowej.

Swoimi umiejętnościami i doświadczeniem chętnie podzieli się z każdym, kto chce osiągnąć swój cel.

Joanna Szymaniak

obrazek

Joanna Szymaniak - nasza trenerka personalna - certyfikowany Strength Coach.

 

Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Zawsze aktywna i uprawiająca różne dyscypliny sportowe, natomiast ze sportami siłowymi związana od 4 lat.

 

W 2015 i 2017r. startowała w zawodach sylwetkowych w federacji IFBB.

 

Specjalizuje się w kształtowaniu kobiecej sylwetki. Potrafi doskonale dobrać plan treningowy pod potrzeby klientki oraz sprawić, że Panie przestaną bać się ciężarów.

 

Szczególny nacisk kładzie na poprawienie mobilności ciała oraz prawidłowe wzorce ruchowe, które w obecnych czasach są mocno zaburzone przez siedzący tryb życia.

Nie tylko zgrabna sylwetka, ale przede wszystkim sprawna sylwetka, to korzyść jaką otrzymasz podczas współpracy z Joanną.

 

Na sali siłowej jest nie tylko wymagającym trenerem, ale również dającą mnóstwo pozytywnej energii kobietą :)

Kasia 'Kate' Dąbrowska

obrazek

Nazywam się Katarzyna Dąbrowska i od ponad 8 lat pracuję z ruchem z podopiecznymi, zarówno w treningach indywidualnych, jak i grupowych, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Jestem trenerem personalnym (2014r), instruktorem fitness zajęć grupowych (2011r.), absolwentką studiów o kierunku wychowanie fizyczne (2013r).

 

Specjalizuję się w:

- treningu modelującym sylwetkę/spalającym tkankę tłuszczową

- treningu dla kobiet w ciąży i po ciąży

- treningu kształtującym sylwetkę bez używania dużych obciążeń (dla osób po urazach lub z ograniczeniami ruchowymi)

- treningu rozciągania

 

Priorytetem we współpracy jest dla mnie przede wszystkim zdrowie podopiecznych, dlatego podczas treningów dużą uwagę przywiązuję do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń.

Pracuję z ciałem wielopłaszczyznowo, dzięki czemu wspólne treningi są ciekawe i skuteczne.

Ruch oraz ciągłe jego odkrywanie i nauczanie stało się moją prawdziwą pasją, dzięki czemu podjęłam decyzję o założeniu Kate True Fitness (Leszno, grudzień 2017r)

 

Sylwia Sapuła

obrazek

Absolwentka AWF w Poznaniu. Na co dzień instruktor fitness, trener personalny, nauczyciel wychowania fizycznego. W naszym klubie prowadzi zajęcia wzmacniające. Sport od zawsze jest jej towarzyszem. Fitness to jej wielka pasja i forma oderwania się od codziennego pośpiechu. Stara się, by każdy jej trening był profesjonalny i naładowany duża dawką energii. Największą satysfakcję daje jej zmęczony uśmiech klientów. "Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale mogę obiecać, że będzie warto." - mówi. Zapraszamy na zajęcia z Sylwią. :)

Lena Potyrała

obrazek

Instruktor i choreograf tańca. Specjalizuje się w tańcu współczesnym - contemporary oraz JAZZie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ponad 10 lat temu. Ukończyła West Thames College w Londynie.  W czerwcu 2014 r. uzyskała dyplom BTEC LVL3 Dance, co czyni ją dyplomowanym instruktorem tańca. W naszym klubie od roku prowadzi zajęcia Smukła Sylwetka, a także dba o spełnianie potrzeb naszych Klientów w dziale Obsługi Klienta.

Żaneta Naskręt

obrazek

Instruktorka fitness i pływania, energiczna i pełna energii, wyciska z każdego maksimum możliwości. Specjalistka od zajęć FLEXI BAR, które lubi prowadzić najbardziej. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania w naszym klubie prowadzi zajęcia FLEXI BAR i STEP. Zapraszamy na wspólne treningi z Żanetą! :)

Patryk Łukasik

obrazek

Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Squasha Level 1(ESF L1).

Instruktor mini-squasha dla dzieci i młodzieży oraz aktywny zawodnik, niejednokrotnie stający na podium ogólnopolskich turniejów. Specjalność Patryka to:

- trening (indywidualny oraz grupowy) dla początkujących - nauka gry od podstaw, pierwsze kroki na korcie oraz - dla średniozaawansowanych;

- doskonalenie techniki oraz taktyki gry z naciskiem na prawidłowe poruszanie sie po korcie;

- umożliwienie szybkiego przejścia z zawodnika klubowego do turniejowego;

- poprawa ogólnej kondycji, sprawności fizycznej oraz wydolności organizmu;

- zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi od 5 roku życia oraz młodzieżą.

Trening z Patrykiem to gwarancja wspaniałej zabawy oraz osiągnięcia pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie.