ZAMKNIJ

Grill Art Fitness

obrazek
2022-06-02

WIEKI GRILL ART FITNESS 

 

dla Klubowiczów Art Fitness! 

 

16.07.2022 - największa impreza tego lata!

Panel klubowicza

Logowanie do panelu klienta ART FITNESS

Zapomniałeś hasła do systemu. Wygeneruj nowe hasło.
Podaj adres e-mail podany przy rejestracji a my przyślemy nowe hasło.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w bazie klubu!

aktywuj konto

Posiadasz konto w bazie klubu.
Otrzymałeś KOD AKTYWACYJNY

zarejestruj się

Nie posiadasz konta
w bazie klubu.

Nasi
partnerzy:
Hammer Strenght Life Fitness Trec Fabryka Siły Your Way to Better Life
obrazek

Mikołaj jest studentem III roku fizjoterapii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.

W trakcie trwania studiów uzyskał tytuł technika masażysty, a także został licencjonowanym instruktorem sportu w specjalizacji trenera personalnego.

Wykształcenie i praktyka jaką zdobył, w pracy z podopiecznymi pozwala uzyskać dobra kondycję zdrowotną, siłową, a także psychiczną.

 

Mikołaj w latach 2009-2013 zdobył V-ce Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej.

 

To co się kojarzy z Mikołajem to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także uśmiech, którym zaraża każdego na recepcji. Mikołaj zawsze chętnie pomoże i doradzi - można na niego liczyć.

Zuza Szydłowska

obrazek

Zuza jest absolwentką Inżynierii Bezpieczeństwa na Politechnice Poznańskiej i kontynuuje naukę na studiach II stopnia o specjalizacji Zintegrowane Zarządzanie Bezpieczeństwem Organizacji.

 

Oprócz zainteresowania obszarem bezpieczeństwa interesuje się również systemami  jakościowymi. W wolnym czasie uczęszcza na zajęcia sportowe.    

Ewa Smelkowska

obrazek

Ewa od dziecka wiedziała, że tylko praca z ludźmi da jej satysfakcję. To ukształtowało poniekąd jej ścieżkę, ukończyła dialog i doradztwo społeczne na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalnością mediacja społeczna i aktywizacja potencjału ludzkiego, a także zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej z tytułem magistra.

Na co dzień jest osobą o szerokich zainteresowaniach i zdeterminowaną do podejmowania nowych wyzwań. Możecie ją spotkać w naszej recepcji, zawsze gotową do pomocy, otwartą i uśmiechniętą, bo jak uważa „uśmiech to złoty środek w relacjach międzyludzkich” ;)